Examine This Report on تازه های دنیا

عفو بین‌الملل با اشاره به این که در هفته‌های اخیر، افزایش محسوس گشت‌های امنیتی پیاده، موتورسیکلت، خودرو و ون‌های پلیس در مکان‌های عمومی مشاهده شده است، تصریح می‌کند ماموران امنیتی به زنان و دختران در ملأ عام حمله می‌کنند، آنها را مورد آزار و اذیت فیزیکی قرار می‌دهند و با روش‌هایی که به «‌آدم‌ربایی» ‌شبیه‌ است، آنها را بازداشت می‌کنند.

*مک اند چیز: نسخه آمریکایی پاستای ایتالیایی‌ها با اندکی تفاوت؛ طعم و ادویه کمتر، پنیر بیشتر و بدون سس و روغن زیتون.

بوسیدن بدون اجازه فوتبالیست زن؛ رئیس سابق فدراسیون فوتبال اسپانیا محاکمه می‌شود

اعتراض جامعه یهودیان مجارستان به دعوت دانشگاه دولتی این کشور از محمود احمدی‌نژاد

دانایی‌فر: حمله به کنسولگری پیامدهای فرامنطقه‌ای دارد

کروسان با یک فنجان قهوه مشهورترین صبحانه فرانسوی‌هاست اما این تمام ماجرا نیست.

یک دسر اصالتا انگلیسی با هزاران سال قدمت که حالا بخشی از فرهنگ غذایی آمریکایی‌هاست.

شدت عمل نیروی انتظامی و لباس‌شخصی در برخورد با زنان مخالف حجاب اجباری به گونه‌ای بوده که حتی اعتراض برخی از نیروهای هوادار جمهوری اسلامی را نیز برانگیخته است.

سولاکی را با انواع گوشت قرمز و سفید آماده و با سالاد و نان پیتا میل می‌کنند.

این غذا هم همان‌طور که از نامش پیداست متشکل از زعفران، برنج ریزوتو، پیاز، پنیر و سوسیس است.

در آشپزخانه ویتنامی خمیر میگو، سس ماهی، برنج، انواع ادویه و چاشنی، ریحان تایلندی و انواع میوه و سبزی به چشم می‌خورد. اما در عین حال برخلاف سایر کشورهای آسیایی غذاهای ویتنامی از جمله سالم‌ترین غذاهای آسیایی محسوب می‌شوند. برخی از مشهورترین و خوشمزه ترین غذاهای ویتنامی عبارتند از:

امیر رئیسیان یکی از دو وکیل پرونده توماج صالحی ۵ اردیبهشت خبر داد که این خواننده معترض منابع بابت پرونده اتهامی سال ۱۴۰۱ توسط دادگاه انقلاب اصفهان به اعدام محکوم شده است.

بلژیک، رئیس دوره‌ای اتحادیه اروپا، اعلام کرد: «این پول برای حمایت از بازیابی و دفاع نظامی اوکراین در چارچوب مقابله با تجاوز روسیه به کار خواهد رفت.»

این در حالی است که ویکتور اوربان، نخست‌وزیر مجارستان، رابطه نزدیکی با همتای اسرائیلی خود دارد و در هفت ماه گذشته، یکی از حامیان حمله نظامی اسرائیل به غزه پس از حمله روز ۱۵ مهر گروه افراطی حماس به خاک اسرائیل بوده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *